Adresa:
Vodičkova 682/20, Praha
Telefon:
+420 725 742 019
Email:
zdravi@magdalenamikulandova.cz
Studio pro ženy

Žijte svůj život smysluplně a každý den o sebe pečujte s úctou a respektem. Pomůžu Vám nalézt metabolickou rovnováhu organismu, oddálit biologický proces stárnutí, poradit maminkám s miminky a těhotné ženy systematicky připravit na porod. Individuálně a s péčí.

Co nabízíme

Co Vám můžeme nabídnout?

Ke každému přistupuji lidsky a empaticky. Pod mou ochranou pomáhám lidem měnit život k lepšímu. Rady dostáváte vždy na míru v souladu s vaším tělem a myslí.

Těhotenství

Porod a těhotenství jsou pojmy, kterými se zabývám celý profesní život. Potřebujete-li odborný přístup, jsem tu pro Vás.

Gynekologie

Ze své praxe porodní asistentky a staniční sestry jsem si odnesla mnoho znalostí, které mi umožňují plně pochopit Váš problém a trápení.

Proč nás oslovit?

Za více než 35 let mé praxe ve zdravotnictví jsem nasbírala nesčetně zkušeností a poznatků. Před 27 lety jsem se rozhodla, že budu pomáhat naplno. Založila jsem Studio pro ženy a tady jsou mé výsledky.

4 075
>
KLIENTŮ
Spokojený a šťastný klient je má profesní ambice, kterou se dennodenně snažím dosáhnout. Pracuji totiž pro Vás a s Vámi.
1 245
>
MAMINEK
Tolika maminkám jsem mohla pomáhat. Je to pro mě velká čest a pocta. Vždy je totiž lepší, když za mě mluví spokojení klienti.
3 980
>
MAMINEK
Lidský život je dar a je potřeba k němu tak přistupovat. Každé zdravé miminko mi udělá takovou radost, jako když potom vidím úsměv maminky.
35
LET ZKUŠENOSTÍ
Tak dlouho se v České republice věnuji osvětě, otázkám porodnictví a těhotenství. A že to nebyla nuda! Pomůžu totiž ráda i Vám.

Jak to v našem studiu vypadá?

Všechna zdravotnická studia v Praze, Říčanech a Karlových Varech klientům nabízí příjemné a klidné prostředí, kde se mohou podělit o své menší či větší problémy. Společně to dokážeme!

Příběhy maminek

Není nic krásnějšího než úspěšné příběhy maminek, které si předsevzaly zhubnout. Jídelníček a další aktivity vymyslíme na míru a poradenství Vám bude k dispozici non-stop. Chcete i Vy patřit mezi úspěšné ženy, které to dokázaly?

Online rezervace

Rezervaci můžete provést na této adrese:

Rezervace