Adresa:
Vodičkova 682/20, Praha
Telefon:
+420 725 742 019
Email:
zdravi@magdalenamikulandova.cz

Vánoční přání

Drazí přátelé,

s blížícím se vánočním obdobím bych vám ráda poslala mé nejupřímnější přání. Věnuji vám tyto krásné slova plná lásky, radosti a naděje, zejména vám, našim milovaným těhotným ženám a novým maminkám.

Vánoce jsou obdobím, kdy se soustřeďujeme na rodinu, lásku a sdílení. Ať už očekáváte narození svého malého zázraku nebo již objímáte své dítě, je to období plné magie a nových začátků. Chtěla bych s vámi sdílet několik slov, která mi leží na srdci.

Pro naše těhotné ženy….

V tomto období těšení se na přírůstek do rodiny vám posílám nekonečnou dávku klidu a pohody. Buďte ve spojení se svým tělem a užívejte si každý okamžik tohoto úžasného putování k mateřství. Přeji Vám, aby každý kopanec od vašeho malého pokladu byl jako melodie vánoční písně – plný radosti a lásky.

Pro naše nové maminky… 

Přeji Vám obrovskou radost a štěstí, ať každý den s novým členem rodiny přináší nové dobrodružství a lásku. Buďte si vědomy síly, kterou máte jako maminka, a pamatujte, že jste skvělá! 

A teď ještě obecně pro všechny…

Vánoce jsou časem sdílení a lásky. Ať už jste v očekávání nebo už jste se staly maminkou, pamatujte na důležitost péče o sebe. Nyní, více než kdy jindy, potřebujete lásku, podporu a čas pro sebe. Nenechte se pohltit shonem vánočního období a nezapomínejte na vlastní blaho.

Takže! Ať vánoční svátky přinesou do vašich domovů klid, lásku a pohodu. Ať vám dávají sílu a energii pro každodenní výzvy mateřství. 

Těším se na další společné chvíle a na setkání s vašimi malými andílky.

S láskou a vděčností,

Vaše Madlen