Adresa:
Vodičkova 682/20, Praha
Telefon:
+420 725 742 019
Email:
zdravi@magdalenamikulandova.cz

Kurz Teorie k porodu

OBJEDNAT Cena: 1 500,-Kč/1,5 hod

Všechny naše kurzy můžete absolvovat také online.

Termíny: 3.5., 7.6., 7.8., 5.9., 4.10., 1.11., 4.12. vždy v 17h

Kurz teorie k porodu je skvělou příležitostí pro maminky, které se chtějí co nejlépe připravit na jeden z nejvýznamnějších momentů svého života. Tento kurz nabízí předporodní přípravu, která Vám pomůže získat informace o konci těhotenství a celém procesu porodu.

Během 1,5 hodinového kurzu, se dozvíte o všech porodních dobách a jak probíhá porod. Kurz Vám poskytne mnoho dalších teoretických rad, které Vám pomohou se co nejlépe připravit na porod a zvládnout všechny jeho fáze.

Hodiny jsou zaměřené pouze na teoretickou přípravu (bez cvičení)  a poskytnou Vám informace o tom, jak a kdy začíná porod, co jíst a jaké věci si s sebou vzít do porodnice. Kurz je určen pouze pro těhotné, aby získaly důležité informace a cenné znalosti, které pomohou zvládnout porod a učinit ho co nejméně stresujícím zážitkem.

Kurz teorie k porodu je veden odbornou instruktorkou, která Vám poskytne nejen teoretické znalosti, ale také užitečné rady a tipy z praxe. Během kurzu se dozvíte například, jakým způsobem dýchat během porodu, jaký význam má správné držení těla a jak se co nejlépe připravit na nástup rodičovství.

Navíc, budete mít během kurzu příležitost se seznámit s dalšími maminkami, které se také připravují na porod a vyměnit si s nimi zkušenosti a tipy.

Kurz teorie k porodu je skvělou volbou pro všechny maminky, které chtějí být co nejlépe připraveny na porod a zvládnout ho co nejlépe. 

Co se na kurzu dozvíte?

  • Shrnutí předporodní přípravy do 1,5h kurzu bez cvičení
  • Dozvíte se, kdy je na čase vyrazit do porodnice a jaké věci si vzít s sebou
  • Praktické informace o posledních fázích těhotenství a porodu jako takovém
  • Projdeme si všechny doby porodní 
  • Zjistíte, jak probíhá porod – ať již jeho fáze ještě v domácím prostředí, či posléze v porodnici
  • Získáte mnoho dalších teoretický a praktických rad, které v porodnici využijete
  • Kurz je určen pouze pro těhotné/maminky (bez partnerů)

Nezávazná rezervace

    Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů