Adresa:
Vodičkova 682/20, Praha
Telefon:
+420 725 742 019
Email:
zdravi@magdalenamikulandova.cz

Kurz Teorie k porodu

OBJEDNAT Cena: 1 500,-Kč/1,5 hod

TIP! Pokud máte raději podcasty a vzdělávat se z pohodlí domova, při jízdě autem, nebo když se Vám to časově hodí, pak se podívejte na náš profil na HEROHERO! Najdete tam kompletní kurz za skvělou cenu a získáte možnost přímé komunikace se mnou.

Chcete se naopak potkat naživo? Pak nás kontaktujte na telefonu +420 725 742 019 a domluvte si vhodný termín.

Kurz teorie k porodu je skvělou příležitostí pro maminky, které se chtějí co nejlépe připravit na jeden z nejvýznamnějších momentů svého života. Tento kurz nabízí předporodní přípravu, která Vám pomůže získat informace o konci těhotenství a celém procesu porodu.

Během 1,5 hodinového kurzu, se dozvíte o všech porodních dobách a jak probíhá porod. Kurz Vám poskytne mnoho dalších teoretických rad, které Vám pomohou se co nejlépe připravit na porod a zvládnout všechny jeho fáze.

Hodiny jsou zaměřené pouze na teoretickou přípravu (bez cvičení)  a poskytnou Vám informace o tom, jak a kdy začíná porod, co jíst a jaké věci si s sebou vzít do porodnice. Kurz je určen pouze pro těhotné, aby získaly důležité informace a cenné znalosti, které pomohou zvládnout porod a učinit ho co nejméně stresujícím zážitkem.

Kurz teorie k porodu je veden odbornou instruktorkou, která Vám poskytne nejen teoretické znalosti, ale také užitečné rady a tipy z praxe. Během kurzu se dozvíte například, jakým způsobem dýchat během porodu, jaký význam má správné držení těla a jak se co nejlépe připravit na nástup rodičovství.

Navíc, budete mít během kurzu příležitost se seznámit s dalšími maminkami, které se také připravují na porod a vyměnit si s nimi zkušenosti a tipy.

Kurz teorie k porodu je skvělou volbou pro všechny maminky, které chtějí být co nejlépe připraveny na porod a zvládnout ho co nejlépe. 

Co se na kurzu dozvíte?

 • Shrnutí předporodní přípravy do 1,5h kurzu bez cvičení
 • Dozvíte se, kdy je na čase vyrazit do porodnice a jaké věci si vzít s sebou
 • Praktické informace o posledních fázích těhotenství a porodu jako takovém
 • Projdeme si všechny doby porodní 
 • Zjistíte, jak probíhá porod – ať již jeho fáze ještě v domácím prostředí, či posléze v porodnici
 • Získáte mnoho dalších teoretický a praktických rad, které v porodnici využijete
 • Kurz je určen pouze pro těhotné/maminky (bez partnerů)

Nezávazná rezervace


  Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů
  [submit class:btn class:btn-primary class:border-rounded class:px-4 class:font-weight-bold class:text-white "Nezávazně rezervovat"]