Adresa:
Vodičkova 682/20, Praha
Telefon:
+420 725 742 019
Email:
zdravi@magdalenamikulandova.cz

Otočení plodu

OBJEDNAT 500,-Kč

Otočení plodu z polohy koncem pánevním na hlavičkovou polohu je jedním z klíčových okamžiků před porodem. Tato procedura může být klíčová pro úspěšný a přirozený porod, a proto je důležité ji provést správně a včas.

Otočení plodu při poloze koncem pánevním do správné polohy se provádí několik týdnů před porodem. Je to neinvazivní a bezbolestná procedura, která je bezpečná pro plod i matku. Otočení pomáhá zajistit správné postavení dítěte v děloze, což může mít pozitivní dopad na průběh porodu.

Porodní asistentka Magdalena Mikulandová provádí otočení plodu pomocí speciálních technik, které jsou šetrné k matce i dítěti. Díky svým zkušenostem a znalostem v této oblasti dokáže plně využít potenciál těchto technik a přizpůsobit je individuálním potřebám každé matky.

Kromě toho, že otočení plodu může být klíčové pro úspěšný porod, může také snížit riziko komplikací spojených s nesprávnou polohou dítěte. Proto je důležité, aby tuto proceduru prováděla zkušená a kvalifikovaná profesionálka, právě jako je Magdalena Mikulandová.

Nezávazná poptávka

    Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů