Adresa:
Vodičkova 682/20, Praha
Telefon:
+420 725 742 019
Email:
zdravi@magdalenamikulandova.cz

Kurz Lekce kojení

OBJEDNAT Cena: 1 500,-Kč/1,5 hod, 2 000,-Kč s doprovodem

TIP! Pokud máte raději podcasty a vzdělávat se z pohodlí domova, při jízdě autem, nebo když se Vám to časově hodí, pak se podívejte na náš profil na HEROHERO! Najdete tam kompletní kurz za skvělou cenu a získáte možnost přímé komunikace se mnou.

Chcete se naopak potkat naživo? Pak nás kontaktujte na telefonu +420 725 742 019 a domluvte si vhodný termín.

Kojení je pro novopečené maminky jedním z nejdůležitějších aspektů péče o dítě. Pokud kojení správně probíhá, poskytuje to nejenom výživu, ale také posiluje vazbu mezi matkou a dítětem a zvyšuje imunitu novorozence. Nicméně, pro mnohé maminky může být kojení náročné. Neznají správnou techniku přikládání nebo úpravu prsu před kojením. Proto jsou kurzy kojení velmi užitečné pro maminky, které se chtějí naučit, jak kojit správně a efektivně.

V této 1,5 hodinové lekci se dozvíte o technice přikládání, přípravě prsu před kojením a správné úpravě bradavky. Bude probíráno nahřívání prsou a odstříkávání, a případně využití odsávaček. Navíc, se podíváme i na to, jak správně držet dítě během kojení a jak využít podpůrné prostředky, pokud je to nutné.

Kurz kojení je skvělou příležitostí pro maminky, které chtějí získat praktické znalosti a dovednosti, aby se mohly věnovat kojení svého dítěte s jistotou a sebevědomím.

Co se na kurzu naučíte?

  • Správnou techniku přikládání
  • Jak připravit prso před
  • Přípravu bradavky
  • Nahřívání prsou
  • Odstříkávání a využití odsávaček
  • Správné polohy při kojení a případné využití podpůrných prostředků

Nezávazná rezervace


    Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů
    [submit class:btn class:btn-primary class:border-rounded class:px-4 class:font-weight-bold class:text-white "Nezávazně rezervovat"]