Adresa:
Vodičkova 682/20, Praha
Telefon:
+420 725 742 019
Email:
zdravi@magdalenamikulandova.cz

Kurz péče o miminko v páru (speciální školení otce)

OBJEDNAT Cena: 2 500,-Kč/1,5 hod

TIP! Pokud máte raději podcasty a vzdělávat se z pohodlí domova, při jízdě autem, nebo když se Vám to časově hodí, pak se podívejte na náš profil na HEROHERO! Najdete tam kompletní kurz za skvělou cenu a získáte možnost přímé komunikace se mnou.

Chcete se naopak potkat naživo? Pak nás kontaktujte na telefonu +420 725 742 019 a domluvte si vhodný termín.

Připravte se na to, že s porodem to teprve začíná, ale s tímto kurzem péče o miminko v páru se budete moci připravit na vše, co budete potřebovat pro péči o vaše novorozené dítě. Tento kurz je zaměřený na budoucí tatínky, kteří chtějí být aktivní součástí výchovy a opatrování svého miminka a především chtějí předejít chybám a mýtům, které jsou stále pevně zakořeněné.

Toto školení otce doporučujeme absolvovat v posledních měsících před porodem. Během kurzu se naučíte mnoho praktických dovedností, které vám pomohou být užitečným partnerem pro vaši partnerku a pomohou Vám s péčí o vaše novorozené dítě.

První hodina po narození je pro novorozence velmi důležitá, a proto se na kurzu dozvíte o „zlaté hodině“, kdy je novorozenec výjimečně citlivý na dotek a kontakt s matkou a jak můžete pomoci zajistit dobrý vstup vašeho dítěte na svět. Kurz vám také poskytne informace o nemocniční praxi, včetně hospitalizace z pohledu muže.

Kojící maminka potřebuje během kojení podporu a pomoc, a proto se na kurzu naučíte základní polohy a pravidla správného přiložení, ale také psychickou podporu, pomoc a jídelníček pro kojící maminku. Pokud bude potřeba dokrmování, kurzu se naučíte náhradní krmení v nepřítomnosti matky a odkrknutí.

Kurz vám poskytne také praktickou ukázku nošení, polohování, koupání, ošetření kůže, přebalování a širokého balení, což jsou všechno praktické dovednosti, které vám pomohou se postarat o vaše miminko. Kurz zahrnuje také ukázku masáže proti nadýmání.

Komunikace s vaším novorozencem je velmi důležitá, a proto se na kurzu naučíte hraní, výchovu, jeho režim a stimulaci smyslů, což pomůže vašemu dítěti rozvíjet psychomotorický vývoj. 

Co se na kurzu naučíte?

  • Jak ovlivnit dobrý vstup miminka na svět – poučení o „zlaté hodině“
  • Jak pomoci kojící mamince 
  • Dokrmování miminka pro případ potřeby
  • Základní péči o novorozence (nošení, polohování, koupání, přebalování, odkrknutí…)
  • Ukážeme si masáže proti nadýmání 
  • Komunikaci s miminkem (hraní, výchova, režim, stimulace smyslů…)

Nezávazná rezervace


    Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů
    [submit class:btn class:btn-primary class:border-rounded class:px-4 class:font-weight-bold class:text-white "Nezávazně rezervovat"]