Adresa:
Vodičkova 682/20, Praha
Telefon:
+420 725 742 019
Email:
zdravi@magdalenamikulandova.cz

Kurz k porodu v páru (speciální školení otce)

OBJEDNAT Cena: 2 500,-Kč/1,5 hod

TIP! Pokud máte raději podcasty a vzdělávat se z pohodlí domova, při jízdě autem, nebo když se Vám to časově hodí, pak se podívejte na náš profil na HEROHERO! Najdete tam kompletní kurz za skvělou cenu a získáte možnost přímé komunikace se mnou.

Chcete se naopak potkat naživo? Pak nás kontaktujte na telefonu +420 725 742 019 a domluvte si vhodný termín.

Kurz k porodu v páru je zvláštní školení určené i pro otce, kteří se chtějí stát aktivní součástí porodu své partnerky. Tento kurz je vhodné absolvovat v posledních měsících těhotenství a je koncipován jako praktický nácvik. Koná se jednorázově ve večerních hodinách. 

Během kurzu se otcové naučí praktické dovednosti, jak být pro partnerku při porodu užitečný a jak jí pomoci v průběhu porodu. Budou mít možnost procvičit úlevové polohy, hypnotechniky a úlevové masáže proti bolesti spolu s jejich partnerkou. Také se dozví, jak si zpříjemnit prostor, kde bude porod probíhat.

Další důležitou součástí kurzu je teorie I. – IV. doby porodní, která otcům poskytne důležité informace o tom, co se během porodu děje a jakým způsobem mohou být pro své partnerky oporou. 

Co se na kurzu naučíte?

  • Praktické dovednosti, jak být při porodu partnerce užitečný
  • Nacvičíte úlevové polohy, hypnotechniky, či masáže proti bolesti přímo s partnerkou 
  • Jak si zpříjemnit místo, kde rodíte (porodnici)
  • Teorii I.-IV. doby porodní (důležité informace pro partnera)

Nezávazná rezervace


    Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů
    [submit class:btn class:btn-primary class:border-rounded class:px-4 class:font-weight-bold class:text-white "Nezávazně rezervovat"]