Adresa:
Vodičkova 682/20, Praha
Telefon:
+420 725 742 019
Email:
zdravi@magdalenamikulandova.cz

Těhotenství v době covidové

Jsme těhotné ale nebudeme se bát

Většina budoucích maminek má v průběhu těhotenství jisté obavy a přemýšlí nad tím, zda těhotenství ale hlavně porod zvládnou.

Bohužel v současné době se většina těhotných obává i jiného problému.A to je vir Covid 19, který tady řádí a stále není úplně pod kontrolou.

K té první obavě Vás ráda zvu do našich, v současné době, ON LINE kurzů, kde se dozvíte vše potřebné a nutné jak k průběhu těhotenství tak především o porodu, jak na něj a jak krásně zvládnout péči o miminko a úskalí kojení.

To umíme a to nám jde. Klidně se v sekci Těhotenství přihlašujte.

Ale co s tím Covidem??

Ano není to lehká situace a nelze jí ani podceňovat.

A tedy ačkoliv si můžeme myslet o opatřeních cokoliv, ačkoliv s nimi souhlasíme či ne, myslím si, že je nutné prostě někde začít a pokusit se situaci zvládnout.

Ze své praxe znám již několik těhotných, které si v tomto požehnaném stavu Covidem prošly ale jistě to není tak velký vzorek, abychom z něj mohli dělat plošné závěry.

Tedy prosím, opatrujte se, snažte se zůstávat doma, buďte ohleduplní hlavně k Vašemu miminku a dodržujte opatření.

Všechny mé “ covidové “ těhotné měly velice slabý průběh, hodně spaly a nechtělo se jim moc jíst ale prošly to velmi dobře.

Nicméně, nemuselo by to tak být vždy.

Tedy omezte cesty, které nejsou nezbytné. Mějte pozitivní mysl a klidně se přihlašte do našich ON LINE kurzů.Náladu Vám ještě zlepšíme.

Myslím na Vás a krásný březen Vaše Madlen