Adresa:
Vodičkova 682/20, Praha
Telefon:
+420 725 742 019
Email:
zdravi@magdalenamikulandova.cz

Proč jsou naše kurzy pro těhotné jiné než ty v porodnicích

Studio pro ženy Magdaleny Mikulandové je na trhu již 28 let

Naše práce je naše poslání. Milujeme lidi, budoucí maminky a tatínky a milujeme vést „těhotné páry “ v jejich krásné životní etapě. Vést je na jejich cestě ke štěstí.

Věřte nevěřte jsem žena, jsem matka a je mně už pár let a právě proto čím dál tím bezpečněji vím, že dítě do života a pevná rodina je jedna z největších hodnot , které nám do života mohou přijít.

S rodinou a s dítětem dostáváme do života lásku, bezpečí, parťáka, pomoc, když je třeba, a pocit, že vše má velký smysl.

Možná se Vám to může zdát nadnesené ale právě na našich přípravných kurzech k porodu dostáváme tu zpětnou vazbu, že náš individuální přístup, cit pro věc a opravdové chápání co „těhotný “ pár potřebuje je to, co nás odlišuje od běžných přípravných kurzů.

No posuďte sami : Přicházíte do krásného prostředí v centru Prahy. Místa pro naše setkávání jsou upravené jen pro Vaše školení, vše čisté, voňavé.

Hned na začátku kurzů se Vás ptáme co Vás na tomto tématu nejvíc zajímá, co trápí, kde jsou Vaše největší obavy a co by Vám, dle Vás, nejvíce pomohlo

Dostáváte nejen teoretické ale především praktické rady vedené našimi bohatými zkušenostmi. Řešíme s Vámi kam do porodnice, která je čím specifická.

Dáváme Vám rady kdy jít do porodnice a jak to poznat. Jak se v celém porodu orientovat.

Jak si udržet energii, naději a pozitivní mysl až do konce porodu.

Tatínky připravujeme k aktivní pomoci u porodu. / pokud by tam s Vámi jen byl, je to málo /

V neposlední řadě Vy sami zkoušíte na panenkách péči o mimi, mluvíme o tom co si s novorozencem počít v různých situacích a velkou pozornost dáváme kojení jejim technikám a možným problémům, které se nejčastěji objevují.

Na závěr a to mluvím o samostatném kurzu pracujeme s budoucími rodiči v rámci 1.pomoci. Nic nepřivoláváme ale jsme připraveni, kdyby něco.

Koukněte na naše webovky a sami se přesvědčte, jak moc jsou spokojené naše maminky a tatínkové.

Pište, volejte a přihlašujte se.

Moc se na Vás těšíme. Vaše Madlen