Adresa:
Vodičkova 682/20, Praha
Telefon:
+420 725 742 019
Email:
zdravi@magdalenamikulandova.cz
1. zastoupení Metabolic Balance v České republice pro dospělé

Metabolic Balance pro děti
s nadváhou

MÁM ZÁJEM

Proč Metabolic Balance?

Ke každému přistupuji lidsky a empaticky. Pod mou ochranou pomáhám lidem měnit život k lepšímu. Rady dostáváte vždy na míru v souladu s Vaším tělem a myslí.

Vyřeší trvalé
problémy s hmotností

Podpoří
celkové zdraví

Posílí energii
a vitalitu

Budete fit i
ve vysokém věku

Jak program probíhá?

Základ tvoří osobní jídelní plán a individuální seznam potravin, který je vyhotoven na základě Vašich aktuálních laboratorních výsledků a údajů o zdravotním stavu. Metabolic Balance probíhá v 5 fázích. Váš individuální jídelní plán spojí Vaši osobní „tělesnou chemii“ s patřičnou „chemií potravin“ – v těle tak nastane nová metabolická a hormonální horovnováha.

1
>
Úvodní pohovor
(sepsání hluboké anamnézy
a následný odběr krve)
2
>
Přípravna fáze
(probíhá dva
detoxikační dny)
3
>
Přísná fáze
(strava z předepsaného
jídelníčku)
4
>
Odlehčená fáze
(sledování reakce těla
na nové potraviny)
5
Udržovací fáze
(dodržování zažitých
pravidel a upevnění
nabitých výsledků)

Kdo se o Vás postará?

Jsem specialistka na zdravý životní styl a Anti-Aging. Poradce v otázkách těhotenství a porodnictví. Jsem také autorkou mnoha odborných publikací a knih.

Více než 35 let praxe mě naučilo, jak důležité je ke klientům přistupovat lidsky a trpělivě. Jsem připravena Vám pomoci opět vnést do vašeho života vitalitu a energii.

Příběhy spokojených klientů.

Není nic krásnějšího než úspěšné příběhy těch, kteří si předsevzali zhubnout, vyřešit své zdravotní potíže, nebo jen najít životní energii a být fit Jídelníček a další aktivity vymyslíme na míru a poradenství vám bude k dispozici non-stop. Chcete i Vy patřit mezi ty, kteří to dokázali?

Program v kostce

Metabolic Balance probíhá v 5 fázích. Délka programu je individuální, dle potřeb klienta. Potraviny a suroviny jsou dostupné v běžném obchodě. Dodržování je snadné, není nutné speciálně vařit. Program nabízí zkvalitnění života, a proto se hodí naprosto pro každého.

Proč?

Sestavíme Váš osobní jídelní plán. Každý klient má jiný plán, exaktně přizpůsobený svým krevním hodnotám.

Jak?

Potraviny se nevybírají podle obsahu kalorií nebo podílu tuků, bílkovin a cukrů. Jediné kritérium pro výběr je působení daných potravin na hormonální a metabolickou produkci.

Pro koho?

Program je vhodný pro ženy, muže, děti, dospívající, i při chronických onemocněních (onemocnění štítné žlázy, curkovka a jiné).

Kde?

Studio Magdaleny Mikulandové (5. patro, zadní výtah)
Vodičkova 682/20, Praha,
Husova 6, Říčany,
Závodu míru 3, Stará role, Karlovy Vary.

Cena Metabolic Balance

Individuální vedení

Standardní cena: 19 400 Kč

Časté otázky

Ty nejčastější otázky, na které se ptáte, zodpovězeny jasně, stručně a přehledně.

Metabolic Balance ovlivňuje látkovou výměnu, hormonální produkci, a tak se ve velmi krátkém čase snižují krevní tuky, a tím také krevní tlak. Pokud dodržujete jednoduché zásady Metabolic Balance, můžete být bez léků na hypertenzi celý život.
Vhodnými potravinami ovlivňujeme tvorbu a působení inzulinu a tím snižujeme projevy cukrovky. Při dodržování vyberu potravin lze diabetes melitus II výrazně snížit, až úplně potlačit. U diabetes melitus I jde o složitější typ cukrovky, tedy působení Metabolic Balance umíme ovlivnit celou chorobu a její negativní následky.
Metabolický jídelní plán je možno za jednoduchých podmínek zařadit do každého jídelníčku celé rodiny a tím zkvalitnit zdraví všech, tedy měníme spolu s Vámi Váš životní styl a na základě této zkušenosti víme, že jojo efekt nepřichází.
Snížení váhy, vhodnost potravin a celkové zlepšení hormonální a látkové výměny zaručuje, že po individuální době (1-4 týdny) lidé pocítí obrovský příliv energie. Ten si pak udržují a s dalšími výsledky Metabolic Balance v jejich těle vytváří kvalitu zdraví a pocit mladosti.
Správným nastavením jídelníčku a stravy umíme ovlivňovat trávení a zpracování potravy v celém gastrointestinálním traktu a tím eliminovat nebo úplně odstranit tyto potíže. Také správně velké porce mění práci žaludku a zažívání, a to velice přispívá k dobrému pocitu po jídle i v období mezi jídlem.
Tyto problémy se jeví jako zdánlivě odlišné, ale opak je pravdou. Z většiny jde o potíže, které se kumulují při špatné metabolické rovnováze a při zhoršujících se hormonálních hladinách.
Právě plány Metabolic Balance s tím nejvíce pracují a počítají a opravdu z mé dlouholeté zkušenosti vím, jak rychle všechny tyto problémy odchází.