Adresa:
Vodičkova 682/20, Praha
Telefon:
+420 725 742 019
Email:
zdravi@magdalenamikulandova.cz

Energie, zdraví a výkonnost

Otázka výživy, vhodnosti potravin a stravování je pro člověka a jeho zdraví velmi důležitá, avšak toto téma je dnes velmi diskutované a existuje na něj mnoho názorů a rad.

Většina těchto doporučení bývá vedena komerčními záměry nebo možností získat klientelu, ale pro správné pochopení lidí, co je v jejich stravování vhodné, je důležitý nestranný pohled.

Dělat medicínu jinak!

Magdalena Mikulandová pracuje 35 let ve zdravotnictví. V rámci zdokonalování svých znalostí medicínských a zdravotnických oblastí absolvovala v roce 1995 odbornou stáž na Mayo Clinic v Rochestru v USA. Před 26 lety se rozhodla, že chce medicínu dělat jinak, než jak velí běžná nemocniční rutina a farmaceutické firmy a založila jako první v České republice nestátní zdravotnické zařízení, které se kompletně stará o zkvalitňování zdraví a života člověka a ne jenom prodloužení jeho života.

Ocenění podnikatelky roku!

Dnes je majitelka tří nestátních zdravotnických zařízení v Praze, Říčanech a Karlových Varech. V roce 2000 byla oceněna prestižní cenou panevropskou společností Comenius jako podnikatelka roku za rozvoj a přibližování k západní Evropě v oblasti zdravotnictví.

1. zastoupení Metabolic Balance v ČR

V roce 2009 pomohla německé interní klinice z Isenu otevřít speciální metabolickou ordinaci v České republice. Tím se stala prvním zástupcem Metabolic Balance v České republice.

Tato ordinace již jedenáctým rokem pomáhá lidem s nalezením jejich životního stylu a Magdalena tím úspěšně zvyšuje kvalitu života a zdraví dnes již tisícům klientů.

Zahájení programu Anti-Aging

Magdalena od roku 2011 rozvinula svoje působení také v oblasti Anti-Aging a dnes na vysoké úrovni pomáhá lidem být krásnými, zdravými a sebevědomými.

A mezi její klienty patří lidé se zdravotními problémy, sportovci, ti, kteří hledají zdravý životní styl a i ti, kteří chtějí být prostě dlouhodobě zdraví.
Magdalena Mikulandová úspěšně v rámci tohoto projektu spolupracuje s významnými lékaři, zdravotnickými zařízeními a vědeckými skupinami.