Adresa:
Vodičkova 682/20, Praha
Telefon:
+420 725 742 019
Email:
zdravi@magdalenamikulandova.cz

Co to je a jak probíhá program Metabolic Balance?

Metabolic Balance je výživový program určený pro úpravu látkové výměny a tělesné hmotnosti. Byl vyvinut lékaři a odborníky pro výživu na základě dlouholetých zkušeností.

Osobní jídelní plán

S jeho pomocí můžete individuálně změnit Vaše stravovací zvyklosti, jíst naprosto vyváženě a zdravě – a uzpůsobit Váš jídelní plán na míru Vašemu metabolismu. Základ tvoří osobní jídelní plán a individuální seznam potravin, který je vyhotoven na základě Vašich aktuálních laboratorních výsledků a údajů o zdravotním stavu.

Metabolic Balance probíhá ve 4 fázích.

Váš individuální jídelní plán spojí Vaši osobní „tělesnou chemii“ s patřičnou „chemií potravin“ – v těle tak nastane nová metabolická rovnováha.

Nejenže tělu dodáváte všechny zdravé a pro Vás nezbytné živiny a minerální látky, ale mnohem důležitější je, že přijímáte přesně ty živiny, které Vaše tělo potřebuje, aby se látková výměna dostala do rovnováhy. Váš plán zohlední Váš zdravotní a tělesný stav a vztahuje se proto čistě na Vás a Vaše údaje.

Díky Vašemu individuálnímu jídelnímu plánu má Vaše tělo k dispozici všechny potřebné živiny. Potraviny se nevybírají podle obsahu kalorií, nebo podílu tuků, bílkovin a uhlohydrátů.

Jediné kritérium pro výběr je působení daných potravin na látkovou výměnu a hormonální produkci. Tím aktivujete zdravý metabolismus a podporujete přirozenou produkci inzulínu. Za dodržování nových, jednoduchých pravidel přípravy a přijímání potravin regulujete šetrně a trvale Vaši hmotnost a posilujete celkovou hormonální produkci.

Podporuje výkonnost a koncentraci

Trvalý přechod na vyhovující a vyvážené stravování předchází dlouhodobě, především v kombinaci s přiměřenou pohybovou aktivitou, onemocnění civilizačními chorobami. Znovuobnovení přirozené rovnováhy ve stravování způsobí současně i obnovení Vaší zdravé tělesné (rovno)váhy.
Současně podporujete výkonnost a koncentraci a zlepšujete celkovou energii

Změna je vidět!

Spíte vydatněji, Vaše tělesné i psychické síly rostou – cítíte se celkově lépe, plni energii a zdraví a je to na Vás i vidět. Při dodržování programu Metabolic Balance šetrně chrání svalová hmota a vazivo – odbourává se jen tuková tkáň, takže Vaše pokožka zůstává pevná a hladká.

Jak to probíhá?

Rozeberu s Vámi anamnézu, tedy proč přicházíte, co chcete tímto procesem nejvíc řešit, změnit apod. Také zdravotní situaci, alergie…
Pak Vám pošlu žádanku na odběr krve.

Když budu mít tyto informace pohromadě, včetně výsledků krve vše zpracuji a posílám mým kolegům do Metabolického institutu do Německa.
Ti vytvoří individuální plán a pošlou zpět.

Plán Vám předáme a podrobně vysvětlíme a Vy začnete. I s ohledem na to, co budete chtít Metabolickým plánem řešit, se postupuje dále.

Za přibližně měsíc, kdy proběhne tzv. první metabolická změna, vyhodnotíme, kam jste se dostali, a domluvíme se na dalším měsíci. Takto se domlouváme na dalším postupu a rozkrývají se další Vaše individuální možnosti a potřeby a přání.

Naše spolupráce by měla být dlouhodobá, tedy určitě něco přes půl roku, klidně celý rok. /Cena se nemění/

Sledujeme společný cíl

Cílem není to, že zhubnete nebo Vás přestane pálit žáha, bolet hlava, přestanete se nafukovat či se Vám zmírní alergické projevy, ale cílem je naučit Vás žít nový životní styl, který bude pozitivně ovlivňovat Váš zdravotní stav a stárnutí.

V průběhu našeho dlouhodobého setkávání Vám je dostupná i „Horká linka“, kam můžete volat s Vašimi dotazy.

Jde o jednoduché principy, které se ale dlouhodobě ladí dle klienta, aby mu co nejvíce vyhovovaly.

Všechny tyto úkony a veškerý tento čas včetně práce a patentu lékařů v Německu stojí na rok 12 700 Kč (510 EUR). To je již cena konečná.