Adresa:
Vodičkova 682/20, Praha
Telefon:
+420 725 742 019
Email:
zdravi@magdalenamikulandova.cz
Anti-Aging
medicína pro zpomalení stárnutí

Pomáhá zpomalit a oddálit proces stárnutí. K čemuž využívá nejnovější vědecké a lékařské poznatky o lidském těle a možnosti zpomalení stárnutí.

MÁM ZÁJEM

Proč Anti-Aging?

Cílem je dosáhnout co nejlepšího možného zdravotního stavu člověka a zároveň co nejvíce zbrzdit proces stárnutí organismu.

Uzdravíte
organismus zevnitř

Dosáhnete nejlepšího
možného zdravotního
stavu

Prodloužíte kvalitu
života a zpomalíte
proces stárnutí

Jak program Anti-Aging probíhá?

Nejedná se o složitý proces. Anti-Aging program u nás probíhá ve čtyřech bodech.

1
>
Změříme Vám antioxidanty v podkoží speciálním skenerem využívající Ramanovu spektroskopii
2
>
Ohodnotíme u Vás sociální, zdravotní a pracovní parametry
3
>
Na základě výsledku určíme stav obranyschopnosti organismu
4
Navrhneme řešení pro zpomalení procesu stárnutí těla i kůže.

Kdo se o Vás postará?

Jsem specialistka na zdravý životní styl a Anti-Aging. Poradce v otázkách těhotenství a porodnictví. Jsem také autorkou mnoha odborných publikací a knih.

Více než 35 let praxe mě naučilo, jak důležité je ke klientům přistupovat lidsky a trpělivě. Jsem připravena Vám pomoci opět vnést do vašeho života vitalitu a energii.

Příběhy spokojených klientů

Chcete i Vy patřit mezi ty, kteří to dokázali? Není nic krásnějšího než úspěšné příběhy těch, kteří si předsevzali zůstat mladí, krásní a plní energie.

Časté otázky

Ty nejčastější otázky, na které se ptáte, zodpovězeny jasně, stručně a přehledně.

Jde o soubor karotenoidů, které ukazují, kolik máte veškerých antioxidantů v buňkách. Jde vlastně o soubor vitamínů, minerálů, nenasycených mastných kyselin a stopových prvků. Pokud jich máte v buňkách dostatečně, chrání Vás před rozvojem civilizačních chorob.
Po zjištění výsledku na sceneru vhodně a na základě vědeckých poznatků v oblasti medicinského Anti-Agingu navrhneme individuální řešení, které se v průběhu léčebného procesu mění. Délka tohoto procesu je dána dosaženými výsledky u každého zvlášť.
Speciálními technologiemi a Age-lock platformou pomáháme znovuobjevení funkce Vašeho kolagenu a elastenu ve 4. škáře podkoží kůže. Podporujeme tvorbu potřebných látek přímo ve Vaší kůži a v žádném případě neaplikujeme látky cizí. Poslední vědecké výzkumy objevily, že tělo si při správném impulsu umí tvořit kolagen a elasten samo a Vy můžete mládnout bez pomoci dnes, tak využívaných invazivních metod.
Vědecké informace, které byly zjištěny platí pro kůži celého těla. Tedy speciálními technologiemi a Age-lock platformou umíme odstraňovat problémy kůže těla a účinně oddalujeme jeho stárnutí.
Odličování je úkon, který dělame každý den a většinou nás to moc nebaví. Mnohem horší je, že běžné techniky odlíčení nejsou vůbec dostatečné. Čím hůř máme pleť čistou, tím rychleji stárne. To velice souvisí i s celkovou detoxikací. Pokud umíme čistit pleť i tělo bezpečně a důkladně i zevnitř máme vlastně vyhráno.
Ano to vše umíme speciálními technoligiemi a podpůrnými věděckými procesy. Jde o dlouhodobější práci s vnitřním prostředím pouze a jenom přírodními látkami. Nepoužíváme chemii, ani syntetické sloučeniny.
Ano, běžný jev a dnes bohužel často už u relativně mladých lidí.
Jde o zhoršující se práci mitochondrií v těle, a to především v nejdůležitějších orgánech jako jsou srdce, plíce, mozek, velké svaly či pohlavní orgány u žen i mužů. Dnešní světové vědecké skupiny již vědí, že posilováním a vyživováním správných skupin genů, které zodpovídají za daný problém, tedy zde o úbytek energie, lze tyto problémy velice dobře řešit a na trvalo.
Na únavu a nízkou energii Vám dlouhodobě určitě nepomůže káva, energetické nápoje či čokoláda.
Dnes víme, že musíme problém řešit u zdroje, tedy tam, kde vzniká a pak máme vyhráno.
Ovlivňujeme skupiny genů, které začnou postupně fungovat jako za Vašeho úplného mládí a Vy se cítíte opravdu mladě.